MEB Özel Kıyanus Konya Bale Müzik Kursu

MEB Özel Kıyanus Konya Bale Müzik Kursu

MEB Özel Kıyanus Konya Bale Müzik Kursu

MEB Özel Kıyanus Konya Bale Müzik Kursu

2017 yılında Güzel Sanatlar Eğitimcileri  Derneği adı altında kurulan MEB Özel Kıyanus Konya Bale Müzik Kursu pek çok dernek ve yardım çalışmalarına imza atmış, pek çok çocuğun hayatına dokunmuştur. Güzel Sanatlar Eğitimcileri Derneği 2019 yılı itibarı ile de dernek üyelerinin yoğun talebi üzerine Milli Eğitim Bakanlığına bağlanmış ve çalışmalarını bu yönde büyüyerek devam etmiştir.

Konya da seçkin kurumlar arasında eğitimlerine devam eden MEB Özel Kıyanus Konya Bale Müzik Kursu konya bale, konya piyano, konya keman ve erken yaş okul öncesi müzik eğitimi  prodigies alanlarında çalışmalarını yürütmekte, her yıl yaptığı konser ve etkinliklerle büyük övgüler almaktadır.

Kurumumuz dünyanın en ünlü müzik okulları arasında yer alan ABRSM ve London College of Music okullarının yetkili sınav merkezleri olup gerek konya gerek ise diğer şehirlerden öğrencilere diploma imkanı sağlamakla birlikte aynı zamanda Milli Eğitime bağlı usta öğretici belgesi ve diploması alma hakkı da sağlamaktadır.

Mezun ettiğimiz öğrenciler hem uluslararası bir diploma  hem de usta öğretici belgesi ile bale öğretmeni, piyano öğretmeni ve keman öğretmeni olma hakkına sahip olmaktadırlar. Konya ABRSM ve Konya LCM  yetkili kurumumuz aynı zamanda erken yaş dönem okul öncesi müzik eğitimi prodigies ‘in de konya da ki tek yetkili kurumu olup konya prodigies alanında erken yaş müzik eğitiminin de temellerini atmaktadır.

Kurumumuza öğrenci alımları yüz yüze yetenek düzeylerine bakılarak alınmakta, bale derslerimiz de ise bale deneme dersimiz bulunmaktadır.